Výběr profilu plastových oken:

 

Naše firma začala od roku 2012 prodávat a montovat plastová okna od předních evropských výrobců profilů. Za tu dobu jsme zjistili, že není okno jako okno a že plastová okna musí splňovat 3 důležitá kritéria pro svou dlouhou životnost, bezpečnost a minimální údržbu. 

 

  1. Výroba – Je třeba dbát na samotnou výrobu plastového okna. Výrobu plastových oken musí provádět firma s plně automatickou výrobou oken s pravidelnými kontrolami rozměrů a kvality oken. Naše firma nabízí okna vyrobená na nejmodernějších strojích.

 

                                     

2. Montáž – Montáž je ta nejdůležitější část pro dlouholetou životnost oken. Sebekvalitnější okno můžete pokazit odfláklou montáží, při které např. rám je osazen malým počtem kotevních pásek, nedostatečné vložení nosných podložek pod i na bocích rámů, usazení montážní pěnou většinou nejlevnější v akci a hlavně osazení oken brigádníky bez praxe. Naše firma provádí montáž pracovníky s mnohaletou praxí.

 

3. Profil:   Naše firma nabízí 4 okenní a dveřní profily. Jaký je ten pravý pro Vás?

 

Nepotřebujete profil, který je zaregistrován v programu „Nová Zelená Úsporám“ a se stejnými parametry jako profily výše a výrazně nižší cenou? Pak je pro Vás profil – GEALAN s 9000

 

Nepotřebujete profil, který je zaregistrován v programu „Nová Zelená Úsporám“, s polským profilem a nižší třídou kování za nejnižší cenu na trhu? Pak je pro Vás profil – DECCO 82