PVC Folie – ERKADO

 

Od roku 2019 nabízí naše firma nejkvalitnější interierové dveře českého dodavatele ERKADO. Výrobce dveří ERKADO nabízí široký sortiment výrobků:

  • Interierové dveře
  • Posuvné dveře
  • Celoskleněné dveře
  • Domovní dveře
  • Zárubně
  • Kování na dveře, doplňky aj.

 

INTERIÉROVÉ DVEŘE

 

Interiérové dveře ERKADO je kolekce dveřních křídel, která splňuje různá očekávání našich zákazníků. Od klasických modelů, přes univerzální, až po moderní interiéry. Prioritou je jakost, rozumná cena a možnost konfigurace daného modelu sohledem na barevné provedení, technologii , šířku, výplň, zámek, větrání a množství zasklení v pokojovém křídle.

Při výrobě dnešních moderních dveří se velmi často používají syntetické materiály, což souvisí s jejich odolností proti vlhkosti a poškození, vysokou životností a samozřejmě nižší cenou. Dnes jsou nejpopulárnější dveře v povrchů FINISH nebo GREKO. Jsou to povrchy, který přesně kopírují strukturu nejrůznějších odrůd dřeva, rozdíl je v tom, že povrch GREKO má vice zvýrazněnou strukturu dřeva oproti povrchu FINISH.

Interiérové dveře do bytu bílé nebo v barvách

Povrchy FINISH nebo GREKO mají mnoho užitných vlastností. Především jsou netoxické. Dále se vyznačují takovou vlastností, jako je odolnost proti světlu, která brání postupnému vyblednutí jejích dekoračních odstínů.
Dveře s povrchovou úpravou FINISH nebo GREKO jsou velkolepým řešením moderního interiéru.

Také jsme schopni dodat a nainstalovat jakékoli interiérové dveře, které jste si vybrali z našeho katalogu. Montáž dveří si můžete provést také sami, ale s pomocí profesionálů to půjde mnohem líp.

Konečná cena + 21%DPH    Množstevní slevy až 10%   Možnost dodatečné slevy – 5%

Při zakoupení dveří se zárubněmi je klika dle výběru zdarma.

 

 

 

 

 

KATALOG ERKADO 2020