Eurookna, vstupní dveře a interierové dveře

O nás

Naše rodinná firma byla založena v roce 1990 panem Jiřím Navrátilem a zabývala se převážně výrobou zdvojených a kastlových oken, vstupních dveří a interiérových dveří z masivu.

Od roku 2000 jsme začali s výrobou oken a dveří typu EURO 68 s izolačním dvojsklem.
V roce 2004 jsme nahradili okna EURO 68 za Profil EURO IV78 – silnější profil zaručující lepší tepelně izolační a pevnostní vlastnosti a možností vložení trojskla.

V červnu 2009 prošly naše okna testováním ve státní zkušebně v Brně. Díky této zkoušce jsme získali osvědčení o ověření vlastností a klasifikaci pro označení výrobků značkou CE. Tímto jsme zároveň získali oprávnění dodávat a montovat naše okna zákazníkům, kteří žádají o dotaci z fondu ŽP – zelená úsporám.

Leden 2010 – Nový typ okna EURO IV 78 trojsklo Plus  se sklem U – 0,4W/m2K a celkovým prostupem tepla na celém okně U – 0,8W/m2K (nízkoenergetické domy).
Výrazné zlepšení povrchové úpravy, kdy impregnace je napuštěna před samotným stahováním do hotových rámů a zavedení nového kroku, a to máčení v tzv. mezivrstvě. Mezivrstva je izolační plnič, kdy při aplikaci máčením se řídký lak dostane do nejméně přístupných míst a vytvoří podklad pro nástřik konečné vrstvy. Díky tomuto systému se prodlouží životnost oken a proto můžeme nabídnout záruku 5let.
Nově zavádíme službu údržba oken. Tato služba spočívá v každoroční údržbě a kontrole našich oken a dveří.

Rok 2015 : Změna povrchové úpravy na nejdokonalejší na trhu se zárukou 10let bez nutnosti nátěr   jakkoliv udržovat.

Rok 2016 : Výroba nového typu EUROoken IV 78 Nový Standard.    více na TIP

Změna kování na SIEGENIA AUBI TITAN AF. Nejmodernější kování.
Prodej a montáž plastových oken z kvalitního profilu GEALAN 9000.

Prodej a montáž interierových foliovaných dveří INVADO.

Rok 2017 : Výroba EUROoken v nízkoenergetickém profilu IV 92, a také v Novém Standardu.

Dnes naše firma poskytuje služby, jako demontáž, montáž, dopravu, montáž vnitřních a venkovních parapetů, sítí proti hmyzu i žaluzií.  Dále jsme schopni zajistit odvoz starých oken i zednické práce.

Rádi a zdarma Vám zhotovíme cenovou nabídku na okna, vstupní dveře i interiérové dveře a odpovíme na Vaše dotazy.