Žaluzie a sítě proti hmyzu

ISSO žaluzie

ISSO řetízek   

ISSO řetízek patří mezi nejžádanější typ žaluzií. Svou jednoduchostí, minimální potřebou údržby a cenovou dostupností je tím nejlepším řešením pro každý interiér a pro všechny typy oken. Jednoduchým systémem ovládání pomocí řetízkové žaluzie je možné velmi snadno regulovat intenzitu průniku světla do interiéru.

ISSO řetízek patří mezi nejžádanější typ žaluzií. Moderní a nejprodávanější typy žaluzií v oblasti stínicí techniky, určené pro všechny typy plastových a dřevěných oken. Svou estetickou úpravou a snadnou ovladatelností jsou oblíbeným doplňkem kanceláří, škol, nemocnic, bytů a rodinných domů. Jsou velmi moderní a esteticky vysoce hodnotné žaluzie.

Celostínící provedení má otvory vzadu v lamelách, čímž se minimalizuje propouštění světla do interiéru. Jednoduchým systémem ovládání pomocí řetízkové žaluzie je možné velmi snadno regulovat intenzitu průniku světla do interiéru.  Jednoduchá montáž, cenová dostupnost a minimální údržba jsou ideálním řešením pro všechny interiéry. Pokud k tomu přidáme i širokou paletu odstínů barev nosných rámů a lamel, je zaručeno, že u nás najdete to, co pro Vaše okno hledáte a potřebujete.

 

Sítě proti hmyzu :

Okenní sítě patří mezi nejprodávanější typy sítí z naší nabídky. Jsou určeny k montáži na všechny typy plastových oken a eurooken.

Jsou nejefektivnější ochranou před dotěrným hmyzem do Vašeho obydlí. Konstrukce sítě proti hmyzu je vyrobena z hliníku. Průniku hmyzu do obydlí zabraňuje síť – povětrnostním podmínkám odolné pogumované sklovlákno. Okenní sítě patří mezi nejprodávanější typy sítí z naší nabídky. Jsou určeny k montáži na všechny typy plastových oken a eurooken. Vyznačují se tím, že při montáži nedochází k přímému zásahu do konstrukce okna a není třeba vrtání. Síť se připevní pomocí háčků k těsnění okna. Jelikož má každý typ okna jinou tloušťku rámu, máme v nabídce 6 typů háčků pod čísly 0, 12, 17, 20, 25, 30, které jsou barevně přizpůsobeny odstínům profilu sítě. Díky široké barevné škále, kterou nabízíme, si naše sítě doladíte ke každému oknu.