Eurookna, vstupní dveře a interierové dveře

Venkovní a vnitřní parapety

Venkovní parapety

Tažené (extrudované) parapety:  jsou vysoce kvalitní a elegantní parapety. Vyrábějí se z hliníku metodou vysokotlaké extruze (tzv. tažený profil). Vyznačují se především vysokou mechanickou odolností a prostorovou tuhostí, která usnadňuje montáž a zaručuje perfektní výsledný vzhled.
Přední zaoblená hrana a ideální proporce dotváří architektonický detail každé fasády. Hodí se jak k dřevěným eurooknům tak i k plastovým oknům.
Povrch tažených parapetů je proti mechanickému poškození opatřen plastovou folií, která se po montáži odstraní.
Možnost nástřiku v jakékoliv  barvě RAL.
Venkovní parapety dodáváme v 5 základních barvách.
Boční plastové krytky, nebo hliníkové  v barvě parapetu.

Hliníková krytka po omítce

Hliníková krytka před omítkou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Základní dekory:

Bílá RAL 9016

Světle hnědá RAL 8003

Antracit RAL 7016

Stříbrná ELOX C0

Bronzová ELOX C33

Hnědá RAL 8019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hnědá ELOX C34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozinkovaný (ohýbaný) parapet:  je ekonomicky nejlevnější a nejrozšířenější variantou. Svýmivlastnostmi předčí ohýbaný hliníkový parapet, hlavně co se týče pevnosti. Proto jej máme v nabídce v mnoha atraktivních dekorech. Montáž je stejná jako u hliníkových parapetů.

Povrch pozinkovaného parapetu chrání proti mechanickému poškození plastová fólie, která se po montáži odstraní.

  • Venkovní parapety dodáváme v 6 základních barvách
  • Boční plastové krytky v základních barvách parapetu
  • Možnost nástřiku parapetu v jakékoliv barvě RAL

 

Základní dekory:

Bílá RAL 9010

Hnědá RAL 8017

Hnědá RAL 8019

Antracit RAL 7016

Zlatý dub R01

Ořech R02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vnitřní parapety

Dřevotřískové parapetní desky Postforming –  jsou již více jak 10 let na světových trzích. Splňují parametry ČSN a EU norem. Základem parapetní desky je nosič, který se vyrábí z 16 mm voděodolné DTD desky. Předností parapetu je, že základní nosná deska je silná 16 mm, ale nos parapetu je zesílen a vyrábí se z 25 mm DTD. Tento profil je již řadu let osvědčen a zlepšuje tvarovou stabilitu a tuhost celého výrobku.

Povrch parapetní desky tvoří vysoce oděruvzdorný laminát CPL/HPL, který se používá běžně na pracovní desky a je dodáván předními výrobci laminátu v Evropě. Laminát je stálobarevný a odolný proti UV záření, běžným domácím chemikáliím, vařící vodě a vysokým teplotám.

DTD Parapety nabízíme ve 16 základních dekorech. Díky této široké kolekci, která obsahuje UNI barvy (bílá, šedá) i imitace kamene a masivu, se dají dobře sladit s interiérem a okny Vašeho domova.

 

Plastové parapety – Máme pro Vás nový ČESKÝ plastový parapet exklusivně vyrobený tak, aby splňoval veškerá kvalitativní kritéria, na která jsou naši zákazníci zvyklí. Svojí kvalitou nemá na našem trhu konkurenci. Nabízíme ho ve třech variantách, kdy nosič Parapetu je stejný a mění se jen kvalita dekorativních fólií. V nejnižší kvalitě jsou k dispozici PVC fólie ve 4 dekorech (tyto fólie mají v nabídce konkurenční firmy a my je nabízíme pouze tam, kde zákazník upřednostňuje cenu), ve vyšší kvalitě nabízíme ALFA fólie v 7 dekorech a v posledních letech velice oblíbené Renolitové fólie v 17 dekorech. 

 

 

 

Všechny vzorkovníky venkovních i vnitřních parapetů jsou u nás na provozovně.