Eurookna, vstupní dveře a interierové dveře

Povrchová úprava

Na povrchovou úpravu našich oken a dveří používáme vodou ředitelný systém firmy SIKKENS. Tuto firmu jsme vybrali proto, že je největším koncernem v Evropě a je jeden z nejpoužívanějších systémů v ČR.  Od  roku 2010 jsme výrazně vylepšili povrchovou úpravu našich oken a dveří. Místo klasické aplikace natíráním, jsme začali impregnaci namáčet, a tím docílíme hloubkovou impregnaci. Zásadní ale, pro životnost okna je zavedení nového kroku v povrchové úpravě, a to máčení v tzv. mezivrstvě.  Tato novinka výrazně zlepšuje povrchovou úpravu oken a dveří. Mezivrstva je vlastně izolační plnič, kdy při aplikaci máčením se řídký lak dostane do nejméně přístupných míst a vytvoří podklad pro nástřik konečné vrstvy.

Náš nátěrový systém spočívá :

  1. Impregnace – Aplikuje se máčením. Díky tomuto ošetření dosahuje smrkové dřevo kategorie VELMI TRVANLIVÉ. (podobně jako DUB)
  2. Základ – Nanesení základu dle požadovaného barevného odstínu.
  3. Mezivrstva – Máčení v mezivrstvě.   
  4. Ochrana příčného dřeva a V spár – Tato ochrana zamezí průniku vlhkosti do nejnáchylnějších míst okna, jako je čelní dřevo a přiznané spáry.
  5. Konečná vrstva – Vrchní lak s UV filtrem nanášený tlakovým stříkáním ve dvou vrstvách, vytvoří dlouholetou ochranu oken a dveří.

 Díky tomuto nátěrovému systému Vám poskytneme záruku 5let na povrchovou  úpravu.